Auto na wakacje musiałem wypożyczyć

Auto na wakacje musiałem wypożyczyć

Ostatnio przytrafiła mi się sytuacja, w której musiałem skorzystać po raz pierwszy w życiu z oferty wypożyczalni samochodów. Mam swoje auto, które do tamtej pory zawsze było niezawodne. Wszystko wydarzyło się miesiąc temu, gdy mieliśmy wyjechać z żoną i synkiem na wakacje nad morze. Dosłownie na dwa dni przed wyjazdem nasz samochód całkowicie odmówił posłuszeństwa. Od razu wezwałem lawetę i dostarczyłem auto do warsztatu, ale okazało się, że naprawa potrwa około dwóch tygodni.

Znalazłem tanią wypożyczalnię aut osobowych

auta osobowe - wypożyczalnia w katowicachNasz wyjazd na wakacje na krótką chwilę stanął pod dużym znakiem zapytania. Na szczęście szybko zacząłem myśleć przytomnie i po chwili miałem już rozwiązanie. Wystarczyło przecież znaleźć jakąś wypożyczalnię samochodową, w której można byłoby tanio wypożyczyć auto na wakacyjny wyjazd. Cena oferowana przez taką wypożyczalnię musiała być naprawdę korzystna, bo potrzebowaliśmy samochodu na dwa tygodnie. Płacenie normalnej stawki dobowej nie wchodziło w rachubę, bo koszty całych wakacji zwiększyłyby się dwukrotnie. Dlatego zależało mi na tym, żeby znaleźć sprawdzoną firmę oferującą jakieś wakacyjne pakiety na auta osobowe – wypożyczalnia w Katowicach miała właśnie takie promocje w swojej ofercie. Okazało się, że w tej wypożyczalni samochód na dwa tygodnie można było wynająć za niespełna tysiąc złotych. I to nie byle jaki samochód tylko duże rodzinne auto z segmentu C. Jako, że byliśmy bardzo zdesperowani, żeby na wakacje jednak pojechać, to zdecydowałem się na skorzystanie z oferty tej wypożyczalni. Wziąłem od nich naprawdę dobre auto, którym podróż odbyliśmy w bardzo komfortowych warunkach. No i mieliśmy auto na miejscu, co umożliwiło nam zwiedzanie. Wiadomo, że równie dobrze mogliśmy pojechać nad morze pociągiem czy autobusem, ale wtedy nie mielibyśmy do dyspozycji samochodu na miejscu.

Wakacje się udały, a samochód z wypożyczalni sprawdził się w taj awaryjnej sytuacji doskonale. Za wynajem i tak zapłaciłem niewiele, bo w standardowych ofertach trzeba by wydać znacznie więcej. Dzięki szybkiej reakcji i znalezieniu świetnej wypożyczalni udało nam się zrealizować nasze wakacyjne plany. Wszystkie wypożyczalnie powinny mieć w swojej ofercie jakieś wakacyjne pakiety dla ludzi, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji do naszej.