Botox na głębokie zmarszczki

Botox na głębokie zmarszczki

 

Raz na jakiś czas przychodzi moment, kiedy muszę udać się na dłuższą chwilę do gabinetu medycyny estetycznej. Przyzwyczaiłam się do jednego salonu, który mam już przetestowany i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Jestem fanką nowoczesnych rozwiązań i uważam, że kobieta może czuć się pięknie niezależnie od wieku. Niestety, nie da się odjąć lat, ale można trochę oszukać czas chociażby wizualnie.

Likwiduję zmarszczki botoxem

botox szczecinNa początku mojej przygody z zatrzymaniem urody, chodziłam na zwykłe zabiegi typu oczyszczanie twarzy, mezoterapia, czy peelingi kwasowe. Niestety, z biegiem lat, zaczęły przynosić one mniejsze efekty, gdyż zmieniła mi się struktura skóry. Straciła swoje dawne nawilżenie. Postanowiłam z tym walczyć w inny sposób. Zaczęłam poważnie rozważać botox Szczecin posiadał wykwalifikowane kosmetyczki i profesjonalne salony. Dlaczego więc nie miałabym spróbować? Poprosiłam o rezerwację dogodnego dla mnie terminu. Zapytałam o przebieg zabiegu, chciałam dowiedzieć się wszystkiego na temat botoxu i wiedzieć, czy jest coś, czego należy unikać po zabiegu. Interesowało mnie też, czy jakimiś zabiegami nieinwazyjnymi uda się przedłużyć efekt botoxu, jednak dowiedziałam się, że jest to kwestia indywidualna. Kosmetyczka przygotowała odpowiednią ilość preparatu i rozpoczęła aplikacje. Na początku czułam się trochę dziwnie, ponieważ byłam też zestresowana całą tą sytuacją. Jednak później się rozluźniłam i czekałam na zakończenie zabiegu. Nie trwał on długo. Widziałam, że kosmetyczka z należytą starannością wykonuje aplikację. Trzeba to było zrobić bardzo dokładnie. Czytałam, że są specjalne profesjonalne szkolenia na temat aplikacji, nie może tego zrobić niewykwalifikowany pracownik. Po zabiegu musiałam chwilę odczekać. Gdy wstałam, podano mi lusterko i nie mogłam uwierzyć w to, co zobaczyłam.

Moja twarz za pomocą nici stała się niezwykle gładka i napięta. Poprawiła się jej jędrność. Gdy pomyślałam sobie, ze przez dwa lata taki efekt pozostanie, cały czas się uśmiechałam i nie mogłam wyjść z podziwu. Podziękowałam kosmetyczce i byłam zachwycona. Odzyskałam moją dawną twarz. Pamiętam, że wyglądałam tak, gdy miałam ze 20 lat. Jak dobrze, że za pomocą dzisiejszych metod można osiągnąć takie spektakularne efekty. Od razu czuję się lepiej w swojej skórze.

www.beautologyparlour.com.pl