Chciałam wyjechać na wyścig F1

Chciałam wyjechać na wyścig F1

Ostatnio szef wysłał mnie na przymusowy, miesięczny urlop, ponieważ w robocie był duży przestój. Na co dzień nie umiem żyć bez pracy, a teraz miałam bardzo dużo wolnego czasu. Musiałam sobie jakoś ten czas zorganizować. Doszłam do wniosku, że to odpowiedni moment na spełnienie swoich marzeń, na które zazwyczaj nie mam czasu. Jednym z takich marzeń jest wyjechanie na wyścig formuły 1. Postanowiłam poszukać możliwości wyjazdu na takie wydarzenie sportowe.

Wspaniała zabawa na wyścigu formuły 1

wyjazd na wyścig F1Najpierw jednak musiałam znaleźć odpowiednie informacje na ten temat. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: wyjazd na wyścig F1, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko znalazłam odpowiednie informacje. W najbliższym czasie taki wyścig f1 organizowany był w Niemczech. Byłam zadowolona z tego, że najbliższy wyścig f1 odbywa się w tym kraju, ponieważ nie musiałam zbyt daleko podróżować. Wyścigi formuły 1 bardzo często odbywają się bowiem w takich krajach jak Australia czy Singapur, a takie wyjazdy byłyby bardzo kosztowne dla mnie. Udało mi się jednak znaleźć informacje na temat tego, że stowarzyszenie kibiców formuły 1, organizuje w tym roku wyjazd na wyścig f1. To był ostatni moment na to, żeby zapisać się na to wydarzenie. Zapoznałam się z programem wyjazdu. Cena wyjazdu była bardzo niska, przystępna biorąc pod uwagę to, co było zapewnione w cenie wyjazdu. W cenie wyjazdu były zapewnione nie tylko bilety na wyścigi formuły 1, ale także zakwaterowanie i wyżywienie. Cały wyjazd trwał tydzień i w tym czasie odbywało się kilka wyścigów formuły 1, w tym główny wyścig finałowy na którym bardzo chciałam być. Co było dla mnie ważne mogłam wybrać czy chce bilety w lepszym miejscu toru, które są droższe, czy chcę widzieć trochę mniej, ale zapłacić również mniej za bilety. Doszłam do wniosku, że skorzystam z pierwszej opcji, ponieważ takie marzenie spełnia się raz w życiu.

Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Zapisałam się na wyjazd i już kilka dni później brałam udział w wyjeździe na wyścig f1. Byłam z tego wyjazdu bardzo zadowolona. Był on bardzo dobrze zorganizowany, na miejscu oprócz samych wyścigów f1 można było zwiedzić wiele ciekawych miejsc związanych z wyścigami formuły pierwszej lub w inny sposób zorganizować sobie dzień.