Ciekawostki na temat promieniowania pem

Ciekawostki na temat promieniowania pem

Losowe promieniowanie elektromagnetyczne wymagające różnego rodzaju analizy występuje na przykład we wnętrzu gwiazd oraz w niektórych innych bardzo szerokopasmowych formach promieniowania, takich jak pole fali punktu zerowego próżni elektromagnetycznej. promieniowanie o częstotliwości radiowej.

Rodzaj promieniowania pem o niskiej energii.

pem promieniowanieNajczęstszymi źródłami, jeśli chodzi o pem promieniowanie o częstotliwości radiowej są telefony komórkowe i bezprzewodowe, radia, telewizory, radary, satelity, kuchenki mikrofalowe, komputery i sieci bezprzewodowe (Wi-Fi). Komplementarność partnerów jest w tym względzie kluczowa, ponieważ wyspecjalizowane, niezależne instytucje naukowe zajmujące się pomiarami i eksperymentami biologicznymi oraz partnerzy przemysłowi wnieśli wkład w wiedzę sektora prywatnego. Wszystkie przewody elektryczne i linie energetyczne, komputery, telewizory, urządzenia bezprzewodowe, takie jak telefony komórkowe i urządzenia Wi-Fi, kuchenki mikrofalowe stosują wszystkie formy nadawania, w tym AM, FM i TV, satelity, kanały przestrzenne itp. Badania George’a Crile’a wskazują, że rośliny komunikują się między sobą jedynie za pomocą sygnałów elektromagnetycznych, i że można to wykazać eksperymentalnie, ale są one również wrażliwe na życie inne niż rośliny, jeśli się do nich zbliży. Długość fali to odległość pokonywana przez jeden pełny cykl fali elektromagnetycznej, zaś częstotliwość to liczba fal elektromagnetycznych przechodzących przez dany punkt w ciągu jednej sekundy. Częstotliwość sygnału RF jest zwykle wyrażana w jednostkach zwanych „hercem” (w skrócie „Hz”). Aby to zrobić, partnerzy dokonali pomiarów w 11 pojazdach – 8 samochodach elektrycznych różnych marek, 2 na benzynie i 1 z silnikiem Diesla. Susan Pockett rozwinęła teorię, która ma podstawy fizyczne podobne do McFaddena, ze świadomością postrzeganą jako identyczną z pewnymi czasoprzestrzennymi wzorami pola elektromagnetycznego. Jednakże, podczas gdy McFadden uważa, że ​​pole jest przyczynowe dla działań, aczkolwiek deterministycznie, Pockett nie widzi pola jako przyczynowego dla naszych działań.

Głównym problemem związanym z telefonami komórkowymi i rakiem wydaje się być rozwój guzów mózgu związanych z używaniem telefonu komórkowego. Niektóre badania sugerują niewielki wzrost liczby guzów mózgu od lat siedemdziesiątych, ale telefony komórkowe nie były używane w latach siedemdziesiątych.

Close Menu