Dobre okulary przeciwsłoneczne dla synka

Dobre okulary przeciwsłoneczne dla synka

 

Wraz z mężem i naszym dzieckiem lubimy aktywnie spędzać czas wolny. Dużo podróżujemy po kraju, ale również lubimy wycieczki krajoznawcze w obrębie naszego miejsca zamieszkania. Naszą największą pasują są wycieczki rowerowe. W każdy weekend wybieramy się na przejażdżkę.

Okulary przeciwsłoneczne na wycieczki rowerowe

okulary przeciwsłoneczne dla dzieckaGdy nasza rodzina powiększyła się i na świat przyszedł nasz synek postanowiliśmy od dzieciństwa wpajać mu dobre nawyki. Zdrowy tryb życia który prowadziliśmy miał za zadanie utrzymać nas w zdrowiu przez wiele lat. Gdy synek trochę podrósł zaczęliśmy we trójkę jeździć na wycieczki rowerowe. Dziecko miało wtedy szanse spędzić czas na świeżym powietrzu i trochę się zmęczyć. Aby nasze podróże były bezpieczne postanowiłam kupić kilka niezbędnych akcesoriów dla malucha. Musiałam pomyśleć o wygodnym stroju rowerowym, zabezpieczeniach na łokcie i kolana oraz o okularach przeciwsłonecznych. Okulary przeciwsłoneczne dla dziecka to jedna z niezbędnych rzeczy podczas podróży, już od najmłodszych lat należy chronić oczy dziecka przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. W sklepie online znalazłam wiele oryginalnych przyciemnianych okularów. Okulary wykonane z nieszkodliwych materiałów, specjalnie z myślą o najmłodszych chroniące dziecko przed szkodliwym działaniem promieni UV. Wygodne oraz modne, pasujące do dzieci i ich kolorowego stylu. Podczas dokonywania zakupów postanowiłam dać się wypowiedzieć synkowi i samodzielnie wybrał okularki jakie mu się spodobały. Teraz pozostało tylko czekać na przesyłkę i przy kolejnej wycieczce rowerowej wypróbować nowe okularki.

Okulary nie tylko spełniają swoją podstawową funkcję ochronną ale również odzwierciedlają nasz styl. Synek bardzo się ucieszył z nowych okularów i chętnie je zabiera na nasze wycieczki rowerowe. Teraz to on wszystkim przypomina aby w ciepłe letnie dni zakładać okulary przeciwsłoneczne.