Dom w Sopocie

Dom w Sopocie

Zawsze oboje z mężem marzyliśmy o tym, aby zamieszkać nad morzem. Na studia przeprowadziliśmy się do stolicy, tutaj oboje znaleźliśmy dobre prace, ale strasznie męczył nas zgiełk i pośpiech, jaki w Warszawie panował nieustannie. Marzyliśmy o tym, by powrócić w nasze rodzinne strony, czyli nad morze właśnie. Jednak trzymała nas tutaj głownie praca, obawialiśmy się, że nad morzem nie uda nam się tak dobrej znaleźć.

Dom nad morzem

dom na sprzedaż trójmiastoW końcu jednak nadarzyła się niepowtarzalna okazja – mój maż dostał propozycję przeniesienia się w ramach swojej obecnej firmy do Trójmiasta. Nie zastanawialiśmy się długo, okazało się, że w mojej pracy nie chcą mnie stracić i bez problemu zgodzili się na to, abym pracowała zdalnie i jedynie raz na kilka tygodni wpadła do warszawskiego biura. natychmiast więc zaczęliśmy szykować się do przeprowadzki. Ponieważ moim ulubionym trójmiejskim miastem jest Sopot, postanowiliśmy tam właśnie zamieszkać. I od razu kupić tam również dom. Szybko udało nam się znaleźć odpowiedni dom na sprzedaż Trójmiasto jest bowiem miejsce, w którym nieustannie pojawiają się nowe ciekawe oferty zakupu nieruchomości. Nasz dom był naprawdę wspaniały. Niezbyt duży, ponieważ nie potrzebowaliśmy dużego metrażu, położony w zacisznej, otoczonej zielenią okolicy, jednocześnie bardzo blisko morza oraz Monciaka. Był naprawdę idealny. miał duży ogród, w którym rosły różne wspaniałe, wiekowe drzewa. dom był świeżo po remoncie, wiec właściwie nic nie musieliśmy w nim robić, wystarczyło tylko spakować rzeczy i mogliśmy się przeprowadzać. bardzo byliśmy zadowoleni z zakupu, tym bardziej, że cena domu okazała się naprawdę konkurencyjna. Po sprzedaży naszego warszawskiego mieszkania zostało nam jeszcze sporo pieniędzy, nawet biorąc pod uwagę zakup naszego domu. Była to naprawdę wielka okazja, której nie mogliśmy przepuścić.

Wiele osób marzy o tym, by zamieszkać nad morzem. Dlatego można obecnie znaleźć bardzo wiele ciekawych ofert sprzedaży domu w Trójmieście. Mieszkanie blisko morza jest doskonałym pomysłem, niemal zawsze możemy tam oddychać świeżym powietrzem i czuć się tak, jakbyśmy byli na nieustających wakacjach. Czegóż chcieć więcej? Taki dom nad morzem można kupić już całkiem rozsądnej cenie, szczególnie porównując tę cenę na przykład z ceną nieruchomości w stolicy.