Ekspresowy kurs angielskiego

Ekspresowy kurs angielskiego

Byłam bardzo zadowolona z mojej pracy. Dbano o pracowników i nie mogłam na nic narzekać. Przychodziłam do pracy z uśmiechem na ustach i od razu brałam się za moje obowiązki. Nie można było narzekać na nudę w firmie, ponieważ cały czas organizowano nam jakieś szkolenia i dodatkowe atrakcje. Panowała miła atmosfera i wszyscy się lubili. Rozmawialiśmy ze sobą i spędzaliśmy czas nawet po pracy. Ostatnio nawet zorganizowano nam dodatkowe kursy językowe.

Język angielski na szybkim kursie

szybki kurs angielskiego bydgoszczWraz z rozwojem firmy, do naszej siedziby zaczęły odzywać się osoby chcące nawiązać dłuższą współprace nawet z innych krajów. Oczywiście komunikowano się z nimi w języku angielskim. Wtedy szefostwo zauważyło u nas pewne deficyty wiedzy, ponieważ mało kto decydował się na rozmowę po angielsku. Mnie również paraliżował strach przed rozpoczęciem dialogu, wstydziłam się, że czegoś nie zrozumiem. Dlatego zapisano nas na szybki kurs angielskiego Bydgoszcz oferowała różne szkoły językowe dla osób z różnym poziomem wiedzy. Cieszyłam się, że moja praca daje mi takie możliwości rozwoju. Chciałam się uczyć, jednak jakoś wcześniej nie pomyślałam o kursie angielskiego. Okazało się to bardzo dobrym pomysłem. Pierwszego dnia na kursie trzeba było zdiagnozować poziom naszych umiejętności. Wiedza weryfikowana była za pomocą testów składających się z kilku stron. Obejmował on gramatykę, pisownię, słownictwo i czasy. Kilka rzeczy przypomniałam sobie z czasów liceum, jednak większość z nich była dla mnie czarną magią. Dlatego przydzielono mnie do grupy o niskim stopniu zaawansowania, jednak nie dla początkujących, tylko o poziom wyżej. Zajęcia trwały po 3 godziny, dwa razy w tygodniu. Chodziłam na nie razem z koleżankami z pracy które również dostały się do tej samej grupy co ja. Na początku każdy z nas otrzymał materiały na potrzeby kursu. Były to ćwiczenia i podręcznik. 

Zajęcia nie były prowadzone jak w szkole, tylko z o wiele większą ekspresją. Nauczyciele byli energiczni, szybko chłonęliśmy wiedzę dzięki odpowiedniemu podejściu lektorów. Lekcje angielskiego na kursie podbudowały moją samoocenę. Teraz bez zająknięcia się mogę prowadzić rozmowy z zagranicznymi klientami. Bardzo dużo już rozumiem, nawet zagadnienia z zakresu biznesu. Czuję się pewniej i jestem szczęśliwa, że moja praca pozwala mi na taki rozwój, który poprawia stan mojej wiedzy. Kurs ukończyłam z wyróżnieniem, bardzo się starałam i jestem z siebie dumna.