Jakość wyciskarki Hurom Alpha

Jakość wyciskarki Hurom Alpha

Większość osób robi soki w sokowirówce, bo to sprawdzony od lat sposób. Jednak możemy go przyrządzić także w wyciskarce, albo w blenderze. Ważne, żeby uzyskany sok zawierał jak najwięcej witamin i mógł być przygotowany w każdej chwili.

Co posiada wyciskarka Hurom?

hurom alpha plusMyśląc o sokach owocowych, najczęściej myślimy o pomarańczowych, a pytając o warzywne, to pada odpowiedź marchewkowy. Jednak mając w domu sprawny i nowoczesny sprzęt Hurom Alpha Plus, możemy wyczarować sok niemalże ze wszystkiego. Wolnoobrotowa wyciskarka Hurom pozwala na zrobie soku z buraka, selera naciowego, banana, czy truskawek. Ponadto wyciska z nich sok do ostatnie kropli pozostawiając po sobie suchą pulpę. Firma Hurom jest znana na polskim rynku od wielu lat i często jest jej urządzenia do soków są wykorzystywane przez bary i mini stoiska serwujące świeże soki Wolnoobrotowa wyciskarka jest dużo lepsza od sokowirówki, ponieważ nie miażdży ona wsadu owocowego, a jedynie go ugniata, wyciska i wykręca, nie powodując jego podgrzewania. Na minutę generuje około czterdziestu dwóch obrotów, dzięki czemu nie powoduje utraty witamin zawartych w miąższu. Otwór na wsad jest bardzo szeroki i umożliwia wrzucanie całych owoców i warzyw do środka. Wyciskarka Hurom posiada specjalny wałek ślimakowy umożliwiający efektywne wytłaczanie soku, dwa sita ze specjalnego tworzywa i dziubek niekapek na sok. Za jednym razem możemy uzyskać aż półtora litra soku bez konieczności wyrzucania resztek. Seria Alpha Plus cechuje się cichą i ekonomiczną pracą.

Wyciskarki firmy Hurom możemy kupić w dobrych sklepach ze sprzętem dla gospodarstwa domowego, lub bezpośrednio na stronie producenta. Także liczni partnerzy handlowi firmy Hurom mają dostępne od ręki wyciskarki Alpha Plus w atrakcyjnych cenach.