Kubek według własnego projektu

Kubek według własnego projektu

Za kilka dni Mikołajki, a więc taka mała zapowiedź Świąt Bożego Narodzenia. Zapowiedź dlatego, że w tym dniu większość osób daje sobie nawzajem upominki. Są to symboliczne, drobne prezenty, jednak sprawiają one sporo radości. Bo przyjemnie jest coś komuś podarować. Miło też jest coś od kogoś otrzymać. Ja w ubiegłych latach nie kupowałam bliskim nic na Mikołajki. W tym roku, jednak, postanowiłam to zmienić. Największe wyzwaniem miałam z moim chłopakiem.

Upominek w postaci kubka

kubek na prezent dla facetaGrudzień jest magicznym miesiącem, w którym jedną z najprzyjemniejszych rzeczy jest dawanie sobie nawzajem prezentów. Mniejszych szóstego grudnia i większych pod choinkę. Co prawda nie każdy praktykuje dawanie prezentów w Mikołajki, ale coraz więcej osób się do tego przekonuje. W końcu nie tylko dzieci lubią dostawać prezenty. Ja również zmieniłam w tym roku zdanie i postanowiłam zrobić najbliższym drobne przyjemności. Nie wiedziałam długo, co kupić na prezent mojemu chłopakowi. W końcu, przeglądając Internet, natknęłam się na kubek na prezent dla faceta i to było to. Takie kubki można zamówić według własnego projektu, Uznałam, więc, że zamówię kubek z jakimś zabawnym cytatem i rysunkiem. Znalazłam więc hasło, które idealnie pasuje do mojego chłopaka i złożyłam zamówienie. Kubek jest dosyć duży i idealnie sprawdzi się na zimowe dni. Mój chłopak uwielbia pić herbatę w dużych ilościach. Wielki kubek gorącego, aromatycznego napoju będzie więc dla niego czymś naprawdę wspaniałym. Kubek został do mnie wysłany w bardzo ładnym pudełku. Zapakuje je dodatkowo w celofan i w nocy z piątego na szóstego grudnia, tak, jak tradycja nakazuje, wrzucę pakunek do buta mojego chłopaka. Na pewno będzie miło rano zaskoczony. Tym bardziej, że do paczki dorzucę jeszcze małe pudełeczko jego ulubionych czekoladek. Dla pozostałych najbliższych mi osób też mam już wybrane upominki. 

Kubek jest bardzo dobrym pomysłem na upominek. Szczególnie wtedy, jak ma on jakiś wyjątkowy wygląd. W dzisiejszych czasach istnieje możliwość zamówienia takiego kubka na własne życzenie, według własnego projektu. Ja skorzystałam z takiej możliwości i dzięki temu mam wspaniały upominek dla mojego chłopaka z okazji Mikołajek. Szósty grudnia zbliża się bowiem wielkimi krokami i pierwszy raz w tym roku będę dawać najbliższym prezenty.