Na czym polega czyszczenie metodą WUKO?

Na czym polega czyszczenie metodą WUKO?

 

Metoda czyszczenia Wuko jest jedną z najczęstszych stosowanych w branży wodno-kanalizacyjnej. Kiedy się stosowało tylko czyszczenie mechaniczne za pomocą specjalnej spirali, ale dzisiaj można już korzystać z techniki ciśnieniowej. Jednak żeby stosować tę metodę, potrzebujemy odpowiednich samochodów, które posiadają odpowiednie wyposażenie. Następnie dopiero wtedy wtłaczana jest woda pod dużym ciśnieniem i w ten sposób wypłukuje wszystkie zatory.

Charakterystyka czyszczenia metodą WUKO we Wrocławiu

wuko wrocław awariePrzede wszystkim, zanim zaczniemy korzystać z metody ciśnieniowej, to na początek powinniśmy wybrać odpowiedni rodzaj węża, a także dopasować odpowiednią średnicę rur do głowicy, która zostanie umieszczona w rurze kanalizacyjnej. Dopasowanie odpowiedniej dyszy rotacyjnej pozwala nam rozwijać nawet najstarsze osady wapienne, a także usuwać stare korzenie, które urosły w ciągu kilku lat zanieczyszczania. Niestety, ale problemy z zatkanymi rurami ma w dzisiejszych czasach wiele osób, ponieważ niewielu wykonuje regularne czyszczenie rur kanalizacyjnych. Jednak kiedy już dojdzie do zatoru i wystąpi u nas problem, to zawsze mamy do swojej dyspozycji profesjonalne usługi Wuko Wrocław awarie będą usunięte niemal natychmiast, ponieważ usługi hydrauliczne są świadczone przez 24 godziny na dobę. Dla klienta, któremu zapchała się toaleta, bardzo ważny jest czas, w jakim awaria zostanie usunięta. Dlatego firmy hydrauliczne pracują bez przerwy i możemy korzystać z ich usług nawet w okresie świątecznym. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy prowadzą lokale gastronomiczne a także oferują noclegi. W wielu dużych hotelach również, ale zdarzają się awarię związane z toaletą i tam najczęściej właściciele hoteli decydują się na nawiązanie stałej współpracy z pogotowiem hydraulicznym. Największymi zaletami metody Wuko są przede wszystkim wysoka skuteczność, a także uniwersalność oraz przyjazność dla środowiska.

Czyszczenie tą metodą można stosować również w pionach oraz wpustach ulicznych, a także w separatorach tłuszczów. Dzięki temu, że będziemy regularnie korzystać z metody Wuko to zachowamy długo sprawną kanalizacje i nie będziemy mieli żadnych problemów z awariami. Niestety wiele osób wrzuca odpady przemysłowe i artykuły higieniczne do toalety, które najczęściej powodują zatory i blokady.