Najlepsza skrzynka mailowa dla firm

Najlepsza skrzynka mailowa dla firm

Każdy z nas zakładając firmę, albo pracując w firmie, chciałby po prostu dostęp to kilku zadaniowej skrzynki pocztowej, czyli do takiego miejsca, gdzie zarówno odczytujemy meile, obsługujemy czaty czy przykładowo mamy kalendarz, cóż nic dziwnego im bardziej rozbudowana poczta, tym prościej się nam pracuje i mamy wszystko w jednym miejscu.  A co za tym idzie nie musimy otwierać kilku przeglądarek czy aplikacji na naszym komputerze. 

Bezpieczna skrzynka mailowa

bezpieczna poczta dla firmyFirmowa skrzynka mailowa powinna mieć sporo udogodnień dla pracownika, począwszy od sortowania, dzięki czemu wiemy jakie meile chcemy sobie wybrać, co potrzebujemy etc. Co potrzebujemy wrzucić do „ważne” a co nie. Ponadto bezpieczna poczta dla firmy to przede wszystkim taka, bez wirusów, czyli wiadomości oraz inne pliki wstawiane przez pracowników czy użytkowników w chmurze, muszą być przeskanowane przez odpowiednio dobrego antywirusa. Bardzo istotne jest również to ile potrzebujemy pamięci wirtualnej na poszczególne pliki. W pracy jest to niezwykle istotne, zwłaszcza jeżeli nie chcemy przechowywać danych na dysku twardym, ponieważ boimy się o utratę danych. Dlatego dobra poczta jest kompatybilna z innymi gigantami pocztowymi. Najtańszy pakiet miesięczny kosztuje około 12 złotych, jest to pakiet w którym znajdziemy 50 gb miejsca w chmurze, zaś jeżeli tyle miejsca to za mało to możemy dopłacić i dostaniemy więcej miejsca na dysku twardym. Każda poczta jest inne, a  bezpieczna poczta dla firmy naprawdę jest sprzyjająca zwłaszcza dla pracowników zdalnych, ponieważ nie trzeba się kontaktować uporczywie telefonicznie, a można mailowo albo na czacie. W pocztę jest również wbudowany terminarz czy kalendarz, dzięki któremu możemy go udostępnić pracownikom i mogą skorzystać sobie z przypomnień przykładowo na deadline.  jak widać wszystko jest stopniowo tworzone głównie, po to, aby ludziom sukcesywnie pomagać w pracy. 

Skrzynka mailowa w pracy jest naprawdę bardzo potrzebna i istotna w dzisiejszych czasach, zwłaszcza jeżeli pracujemy zdalnie bądź, wykonujemy również pracę po godzinach. Wtedy mamy ogólny dostęp do najważniejszych plików czy przykładowo do pracowników. Tryb sortowania jest również ułatwiony oraz bardzo przyjemny, ważne meile możemy sobie wrzucić i oznaczyć, zaś mniej ważne odrzucić.