Niedroga koszula flanelowa dla męźczyzn

Niedroga koszula flanelowa dla męźczyzn

Muszę kupić dla męża wygodną koszulę, najlepiej flanelową. Będzie mu potrzebna do nowej pracy. Koszula musi być ze stuprocentowej bawełny, bo mąż nie może nosić sztucznych tworzyw. Ma alergie na syntetyki i w szczególności musi uważać na wszechobecny poliester.Trudno jest znaleźć odzież uszytą z czystej bawełny, ale się postaram. Myślę, że łatwiej będzie mi znaleźć ciekawą koszulę flanelową na stronie sklepu online z odzieżą męską. Na pewno kupię dużo taniej niż w sklepie stacjonarnym w centrum handlowym.

Modne koszule flanelowe w czerwoną kratę

flanelowa koszula męskaMąż jest zwolennikiem odcieni szarości i zieleni. Raczej nie założyłby koszuli w czerwoną kratę, chociaż jest ona najmodniejsza w tym sezonie. Teraz, kiedy będzie pracować w szatni na uczelni, musi mieć wygodne ubranie. Pomyślałam właśnie o koszuli flanelowej z bawełny. Planuję jeszcze mu dokupić wygodne tenisówki i dresowe spodnie na gumce. Tak sobie myślę, że chyba zaryzykuję i poszukam czerwonej koszuli flanelowej. Na stronie internetowej pewnego sklepu z odzieżą męską jest szeroki wybór samych koszul. Taka flanelowa koszula męska kosztuje od stu do dwustu złotych. Można ją kupić w rożnych odcieniach, ale najbardziej podoba mi się w kratę. Wezmę też dla siebie męską koszulę, będzie idealnie pasowała do białych podkoszulków. Będę ją swobodnie narzucać na ramiona albo wiązać w pasie. Podobają mi się robocze koszule flanelowe. Posiadają one praktyczne kieszonki i są ocieplane, więc doskonale będą pasować na zimę. Zdecydowałam, że zamówię czerwoną koszulę flanelową w kratę dla męża i roboczą w granatową kratę dla siebie. Za te dwie koszule zapłacę dwieście czterdzieści złotych, ale dostawa jest za darmo. Wszyscy klienci, którzy zrobią zakupy powyżej dwustu złotych, mają przesyłkę gratis. Jest możliwość w ciągu dwóch tygodni odesłania ubrań, jeśli nie spełnią moich oczekiwań.

Mam nadzieję, że nie dojdzie do takiej sytuacji, iż mąż będzie niezadowolony z koszuli. Muszę nakłonić go do tego, aby zaczął ubierać się trochę inaczej, bo wygląda smutno w tych szarościach. Będzie mieć kontakt z młodymi ludźmi i nie chcę, aby przypisano mu łatkę starego tetryka. Będzie wspaniale wyglądał w czerwonej koszuli flanelowej, o czym jestem przekonana. Ja natomiast, chętnie ponoszę wygodną koszulę roboczą.

Close Menu