Niezastąpione ścierki kuchenne w sklepie online

Niezastąpione ścierki kuchenne w sklepie online

Od zawsze brakuje mi w kuchni ściereczek. Postanowiłam, że zamówię sobie kilka kompletów bawełnianych ścierek, aby co chwilę ich nie kupować. Ścierki mogą leżeć nawet latami, więc warto mieć je w zapasie. Nie wyobrażam sobie funkcjonowania w kuchni bez ścierek kuchennych, bo są bardzo praktyczne i niezastąpione. Najlepsze ścierki są ze stuprocentowej bawełny, bez domieszek sztucznych tworzyw. 

Szeroki wybór bawełnianych ścierek kuchennych 

ścierki kuchenneWejdę zaraz na stronę internetowa pewnego sklepu z tekstyliami kuchennymi. Podobają mi się zakupy w tym sklepie, bo mam kartę stałego klienta. Oznacza to, że mam dziesięcioprocentową zniżkę na cały asortyment, jeżeli moje zamówienie przekracza kwotę dwudziestu pięciu złotych. Przeglądam właśnie dostępna ofertę i jestem zdecydowana kupić pięć kompletów bawełnianych ściereczek w modną kratkę. Dla mnie istotne jest też to, aby ścierki dobrze się prezentowały w kuchni. Nawet ścierki kuchenne mogą być eleganckim elementem wyposażenia kuchni, o czym niektórzy zapominają. Ja jestem z natury estetką i zawsze dobieram nawet najmniejsze przedmioty pod kątem ich walorów estetycznych, a nie tylko użytkowych. Takie ścierki kuchenne służą przede wszystkim do wycierania rąk, naczyń i przekrywania ciasta drożdżowego. Postanowiłam zamówić dwa komplety ścierek kuchennych w czerwoną kratę, dwa komplety w odcieniu beżowym i jeden w delikatny wzorek kwiatów. Każdy komplet składa się z pięciu ściereczek wykonanych z najwyższej jakości bawełny. Jeden komplet ścierek kuchennych kosztuje dwadzieścia złotych, więc będę musiała zapłacić za całe zamówienie dziewięćdziesiąt złotych, bo mam dziesięcioprocentowy rabat. Myślę, że to wspaniała okazja, z której grzechem byłoby nie skorzystać. Może w kolejnym miesiącu kupie sobie w ramach prezentu urodzinowego nową deskę bambusową.

Zamówienie ma do mnie dotrzeć w ciągu kilku dni roboczych. Postanowiłam, że jeden komplet ścierek kuchennych z motywem kwiatów podarują mamie, bo ona zawsze ma ich deficyt. Myślę, że będzie zadowolona z prezentu. Przesyłka jest darmowa, co mnie ogromnie cieszy, bo zazwyczaj muszę płacić  za nią około dwudziestu złotych. Za tą kwotę miałabym kolejny komplet bawełnianych ścierek kuchennych. Jestem bardzo oszczędna, bo bardzo mało zarabiam, a czasy są coraz cięższe.