Noszenie złotych kolczyków przez kobiety

Noszenie złotych kolczyków przez kobiety

  • Post author:
  • Post category:Moda

 

Chyba każda kobieta uwielbia nosić biżuterie. Przynajmniej ja nie znam kobiety, która by tego nie lubiła. Moja znajome zawsze mają coś na sobie z biżuterii. Nie jest ona duża, ale widoczna. Ja też noszę biżuterię. Śledzę różne nowe wzory biżuterii. Trzeba być w końcu na czasie. A jak to robię? Poniżej wyjaśnię.

Różne wzory kolczyków dla kobiet

złote kolczyki celebrytkiBardzo często oglądam różnego rodzaju programy modowe i podziwiam celebrytki, które pojawiają się w telewizji. One najlepiej wiedzą co jest modne, one też śledzą modę. Często spoglądam co one noszą. Może nie wszystko mi się podoba, ale o gustach się nie rozmawia. Każdy nosi to co mu się akurat podoba. Ale biżuteria można powiedzieć jest neutralna. Może pasować do wszystkiego, a jak się wydaje, że coś nie pasuje to i tak każdy myśli, że tak ma być. Ostatnio oglądałam program telewizyjny i w szczególności zwróciłam uwagę na złote kolczyki celebrytki, która akurat w tym programie występowała. Było one bardzo ładne, a mogę nawet powiedzieć, że cudne. Mi się tak spodobały, że musiałam je mieć. Zaczęłam przeglądać strony internetowe w poszukiwaniu tych kolczyków. Póki co ich nie znalazłam, ale nie poddaję się. Następnie jak je znajdę zobaczę czy mnie stać i chętnie je kupię, albo podobne. Może powiem parę słów na temat tego jak te kolczyki wyglądały. Jak już wspomniałam były złote. Długość miały taką średnią. Jak dla mnie to w sam raz. Tak sięgały jej do polików, więc uważam, że długość jest odpowiednia. Trzeba przyznać, że celebrytka to akurat ma gust do wszystkiego, więc wiem, że te kolczyki są modne, na pewno. Kolczyki te były powykręcane w taką ładną spiralę. A fakt, że są ze złota dodawały im blasku. Jak się poruszała to te kolczyki również się ruszały i świetnie wyglądały w słońcu.

Lubię nosić biżuterię różnego rodzaju. Zawsze staram się nosić nowe wzory. Szukam tego co jest modne. W telewizji u jednej z celebrytki dostrzegłam złote kolczyki. Tak mi się spodobały, że zapragnęłam je mieć. Szukałam je w internecie. Mam nadzieję, że je znajdę. Bardzo będą mi pasowały te kolczyki. Ich wzór jest taki modny, że można je nosić do wieczorowych sukienek lub na co dzień.