O nierdzewnych balustradach fachowcy wiedzą wszystko

O nierdzewnych balustradach fachowcy wiedzą wszystko

Do niedawna modne były marmurowe ogrodzenia posesji, które widoczne były już z bardzo dużej odległości. Dziś nie stawiamy już tak monumentalnych ogrodzeń. Posesji nie możemy jednak zasłonić drewnianym płotem, czy siatką ogrodową. Mogą to być tymczasowe rozwiązania na czas budowy naszego domu. Obecnie dużą popularnością cieszą się stalowe balustrady, które odporne są na niekorzystne warunki atmosferyczne, z którymi coraz częściej mamy do czynienia. 

Coraz częściej wykonujemy balustrady odgradzające posesje

balustrady nierdzewne małopolskieKażde ogrodzenie spełnia podwójną funkcję. Z jednej strony wyznacza ono dokładnie granice naszej działki. Z drugiej stanowi zabezpieczenie domu przed włamaniem, czy kręcącymi się wokół obcymi osobami. Największą popularnością cieszą się ostatnio balustrady o różnej wysokości i różnym wzornictwie, które wykonujemy najczęściej na zamówienie. Jeśli chodzi o balustrady nierdzewne małopolskie ma wiele warsztatów zajmujących się kowalstwem artystycznym lub sprzedających gotowe już ogrodzenia. Zazwyczaj robione są na zamówienie, gdyż nie zawsze uda nam się dopasować do naszego otoczenia te, które dostępne są w marketach budowlanych. Zawsze musimy dokonać pomiaru naszej posesji, by dokładnie wiedzieć, ile części balustrady musi zostać wykonane i jaką dopasować do nich bramę główną przy wjeździe na naszą posesję. Zamawiane ogrodzenia zawsze wykonywane są ze stali nierdzewnej o najwyższej jakości. Jest ona bowiem bardzo odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne i nie wymaga częstej wymiany, a jedynie dobrej konserwacji, jeśli chcemy, by służyła nam przez lata. Stal jest też bardzo plastyczna, dzięki czemu do każdej balustrady możemy dopasować stylowe wzornictwo, które będzie tworzyło harmonijną i elegancką całość. Możemy też postawić na złotą kolorystykę lub wpleść elementy wykonane z mosiądzu. Tak zaprojektowane ogrodzenie będzie solidne i jednocześnie odgrodzi nas od ciekawskich spojrzeń sąsiadów.

Wybieramy nierdzewne balustrady, gdyż mogą nam one służyć przez długi okres czasu. Są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Zamawiamy je u fachowców specjalizujących się w kowalstwie artystycznym, by doskonale pasowały do otoczenia naszej posesji. Wykonane na wymiar, zawsze będą tworzyć harmonijną całość z otoczeniem.