Odzież w czasie ciąży

Odzież w czasie ciąży

Kobiety w ciąży obawiają się w czym będą chodziły kiedy ich brzuch stanie się na tyle widoczny, że nie zmieszczą się w dotychczasowe ubranie. Na szczęście w sklepach odzieżowych znajdziemy spory wybór ubrań kierowanych dla przyszłych mam.

Rodzaje odzieży ciążowej

odzież ciążowa onlineUbrań, które będziemy nosić w ciąży lepiej nie kupować z dużym wyprzedzeniem, gdyż przybieranie na masie czasem bywa nieprzewidywalne. Coś co było na nas dobre dziś, jutro może być już za ciasne. W okresie dziewięciu i bardzo się zmienia kobiece ciało. Odzież ciążowa online jest dostępna w najniższej cenie. W sieci dostaniemy większy wybór i będą też modele ubrań sprowadzanych z zagranicy. W ciąży kobiety najczęściej noszą sukienki, bo są najwygodniejsze i nie ma ryzyka, że będą ugniatać brzuszek. Najczęściej są odcięte pod biustem i luźno puszczone. Nie są to obcisłe modele, żeby spokojnie można było się zmieścić nawet w dziewiątym miesiącu ciąży. Kobiety noszą także spódnice z podwyższonym stanem w postaci szerokiej gumy. W czasie ciąży ważne żeby ubranie było lekkie i przewiewne i nie uciskało, gdyż może to negatywnie wpłynąć na maleństwo. W zależności od pory roku w jakiej nasz brzuszek staje się mocno widoczny, możemy w sklepach dostać długie, lub krótkie spodnie z podniesionym stanem bez pasa. Już dawno minęły te czasy kiedy kobieta w ciąży musiała nosić workowate ubrania, teraz są specjalne kolekcje kierowane tylko dla takich klientek i są one tak samo modne jak dla kobiet niebędących w ciąży, jedynie mniej obcisłe.

Oczywiście każda kobieta jest inna i co innego się jej podoba. Każdego roku wychodzą nowe kolekcje, także ciążowe, więc każda przyszła mama znajcie coś odpowiedniego dla siebie. Ubrań w ciąży lepiej nie kupować zbyt wiele, bo szybko staną się niepotrzebne.