Podkładka pod kufel na zamówienie

Podkładka pod kufel na zamówienie

Serwowanie piwa w lokalu często determinuje używanie kufla. Jednak sam kufel nie jest jedynym elementem tego procesu. W wielu wypadkach podawanie piwa w barze czy restauracji jest okraszone stosowną podkładką. Wiele podkładek pod piwo spełnia nie tylko rolę użytkową, ale także promocyjną. Dlatego duża część lokalów może zamówić stosowne podkładki prosto u producentów.

Podkładki pod pokale lub kufle

podkładki pod kufelTego typu podkładki są wykonywane z materiału, który doskonale chłonie wilgoć. To dlatego są one stosowane podczas podawania piwa. Podkładki pod kufel mogą stanowić świetną ochronę stołu i baru przed wilgocią, a także być wręczanym każdemu klientowi baru piwnego oraz restauracji. Materiał z którego wykonana jest podkładka, może wchłoną też produkowane na zamówienie, co oznacza, że na ich powierzchni może zostać umieszczona grafika. Najczęściej są to grafiki, promujące dany lokal lub restaurację. Dlatego wielu właścicieli lokalów zamawia podkładki, na których pojawia się nazwa, logo czy adres lokalu. Wiele tego typu podkładek jest także dostosowywanych do rozmiarów kufli, jakie są na stanie danego lokalu. Dzięki temu wiele podkładek może być stosowanych jako informacja o zbliżającym się wydarzeniu. W wielu wypadkach podkładki tego typu mogą być kreatywnie zadrukowywane, co sprawia, że większość z nich przyciąga wzrok ludzi przesiadujących w danym lokalu.

Dzięki podkładkom na piwo udaje się zatem nie tylko utrzymać schludny wygląd stołów lokalu, ale także prowadzić aktywną promocję wydarzeń, odbywających się w barze lub restauracji. W wielu przypadkach podkładki są częścią większej koncepcji reklamowej lokalu, który stawia na różnorodny kontakt z klientem. Podkładka może zatem przyczyniać się do większej liczby klientów restauracji.