Pompa do Land Rovera

Pompa do Land Rovera

 

Sprawdzałem ostatnio, jak wyglądają ceny za nowe pompy wspomagania, które wartoby miec w swoim sklepie motoryzacyjnym. Sprzedając artykuły motoryzacyjne docierałem zarówno do osób prywatnych, ale także do mechaników samochodowych, którzy to składali znacznie większe zamówienia. Wiedziałem bowiem, że takie artykuły jak pompa wspomagania będą sprzedawać się bardzo dobrze. Nie wiedzieć czemu, ale wśród całego mojego asortymentu na przykład klocków hamulcowych, różnych filtrów, czy też płynów to właśnie pompa wspomagania sprzedawała się najlepiej.

Jak zbudowana jest pompa wspomagana?

pompa wspomagania land roverSpecjalizowałem się też w konkretnych modelach samochodów, a także interesowała mnie od zawsze marka Land Rover, więc tak naprawdę to do niej miałem najwięcej zapasowych części i tutaj faktycznie mogłem bez problemu doradzić swoim klientom najlepsze produkty. Zawsze będę powtarzał, że nie ma co kupować komponentów do samochodu, z którymi będą tylko problemy. Tak naprawdę to każdy z was powinien sprawdzić czy faktycznie pompa wspomagania Land Rover jest wam potrzebna. Wielu klientów i kierowców lubi kupować sobie takie rzeczy na zapas, gdyż i tak kiedyś przyjdzie czas i moment na to, aby je faktycznie dobrze zdemontować i wymienić. Trudno powiedzieć, czy jako kierowcy będziecie potrafili dokonać tego samodzielnie, ale moim zdaniem faktycznie warto jest porozmawiać ze sprzedawcami, aby ci wam coś doradzili. Najczęściej w Land Roverach jest tak, że pompa wspomagania jest umieszczona bardzo głęboko i żeby się do niej dostać faktycznie trzeba parę rzeczy rozmontować. Moim zdaniem i tak Land rover to samochód, który faktycznie jest mało awaryjny i na pewno dzięki temu ma wielu sympatyków w całym kraju. Jeśli bierzecie pod uwagę zakup nowej pompy wspomagania to również warto, abyście wiedzieli, że są też pompy wspomagania już zregenerowane, które są o wiele tańsze, a praktycznie są tak samo efektywne.

Może nie w moim sklepie, ale na pewno gdzies na rynku istnieją skupy takich części oraz firmy, które na bieżąco starają się dokładnie wykonywać usługę regeneracji. Jeśli zastanawiacie się nad tym, czy to już czas na to, aby zainwestować w nową pompę wspomagania to mogę wam powiedzieć, że tak. Jeśli tylko widzicie jakieś problemy z układem jezdnym w samochodzie to faktycznie oznacza, że pompa wspomagania wam się przyda.