Poszukiwania samochodu zabawki z akumulatorem

Poszukiwania samochodu zabawki z akumulatorem

Ostatnio mój synek zauważył u kolegi z przedszkola, że ten posiada duży samochód zabawkę z akumulatorem. Kiedy byliśmy w gościach u rodziców tego kolegi, mój synek dużo jeździł tym samochodzikiem. Od razu po wyjściu od gości zaczął suszyć mi głowę, żebym kupiła mu taki sam. Myślałam, że szybko zapomni ale sprawy nie ułatwiał fakt, że kolega przyjeżdżał tym autkiem do przedszkola. W końcu uznałam, że kupię mu taką zabawkę na prezent urodzinowy.

Kupiłam samochodzik zabawkę z akumulatorem 

duży samochód zabawka na akumulatorZbliżały się urodzinki synka, dlatego udałam się do sklepu z zabawkami, po kupno dla niego samochodzika akumulatorowego. Okazało się, że takie samochodziki są ostatnio bardzo popularne i w sklepie jest ich bardzo duży wybór. Powiedziałam sprzedawczyni, że interesuje mnie duży samochód zabawka na akumulator i poprosiłam, aby doradziła mi coś odpowiedniego. Poleciła mi ona duży samochodzik na gumowych, stabilnych kołach z amortyzatorem. Dzięki amortyzatorowi jazda samochodzikiem jest dla dziecka bardzo komfortowa. Poza tym polecany przez nią samochodzik jest bardzo bezpieczny. Posiada szelki bezpieczeństwa, którymi można przypiąć dziecko do siedziska. Siedzisko tak samo jak oparcie jest regulowane, dzięki czemu samochodzik można bez problemu dopasować do wzrostu dziecka, tak żeby bez problemu sięgnęło do kierownicy i pedałów. Kolejną zaletą tego samochodu zabawki jest to, że posiada dodatkowe sterowanie. Oprócz pedałów i kierownicy, którymi steruje dziecko samochodzik posiada także pilota dla opiekuna. Opiekun może wyhamować lub całkiem zatrzymać zabawkę, gdyby dziecko jechało za szybko lub odjechało za daleko. Co ważne samochodzik posiada moduł zwolnionego startu. Dzięki czemu dziecko z łatwością uczy się wyczuwać pedały, tak że jazda staje się dla niego bezpieczna. Jest to istotne również z tego faktu, że dzięki temu, można uniknąć zderzenia zabawki ze ścianą czy drzewem.

Zachęcona przez sprzedawczynie zakupiłam mojemu synkowi taki samochodzik akumulatorowy. Dostępny był on w wielu kolorach, a do tego miał bardzo przystępną, promocyjną cenę. Jak się wkrótce okazało był to bardzo dobry wybór. Samochodzik okazał się bardzo prosty w obsłudze, syn bez problemu sobie z nim radził. Autko spełniało standardy bezpieczeństwa i posiadało energooszczędny akumulator.