Praca przy montażu okien

Praca przy montażu okien

Łapałem się wszelkich prac dorywczych, ponieważ zbierałem pieniądze na nowy samochód sportowy. Miałem pracę, w której zarabiałem dobre pieniądze, ale dysponowałem również dużą ilością wolnego czasu, który wykorzystywałem w rozsądny sposób i zarabiałem dodatkową kasę.

Wysoki zarobek za zamontowanie okien w budynku 

montaż okien bydgoszczMój kumpel prowadził własną firmę i wykonywał różne pracy. W tym między innymi montował drzwi, okna czy wykonywał malowanie i renowację elewacji. Ja mu często pomagałem, bo także się na tym znałem a przez te lata zdobyłem całkiem spore doświadczenie. Kumpel zawsze mi oferował pracę jak był do wykonania na przykład montaż okien Bydgoszcz była miastem, gdzie pracowałem najczęściej, ale to mi właśnie odpowiadało, bo nie musiałem jeździć daleko. Antek, mój kumpel zadzwonił do mnie bardzo podekscytowany, ponieważ otrzymał zlecenie na montaż okien w całym budynku pięciopiętrowym i miał za to dostać kasę. On akurat pracował przy innym zleceniu i nie mógł się tym zająć, ale mimo to je przyjął. Wiedział, że lubiłem montować okna i zawsze szło mi to bardzo sprawnie. Poprosił mnie, żebym zajął się montażem okien w tym budynku i byłem zachwycony jego propozycją. Antek na miejsce pracy przywiózł mi nowe okna i wszystko, czego potrzebowałem do pracy. Współpraca z nim była przeze mnie bardzo doceniania, bo nie musiałem inwestować we własny sprzęt. Wiedziałem, że montaż okien zajmie mi trochę czasu i pracowałem bardzo sprawnie, żeby to wszystko skrócić do minimum.

Z montażem okien w tym budynku poradziłem sobie rewelacyjnie i zarobiłem mnóstwo kasy. Lubiłem pracować dla Antka, bo dawał mi więcej za pracę. Kiedyś chciał, żebym zatrudnił się w jego firmie i zajmował montażem, ale wolałem sobie u niego dorobić, bo pracę miałem dobrą.

Close Menu