Praktyczne i wygodne altany

Praktyczne i wygodne altany

Szczęśliwi posiadacze ogrodów i działek mogą zagospodarować tę przestrzeń na różne sposoby. Dla jednych, kluczowym planem do realizacji będzie wypełnienie przestrzeni ciekawą roślinnością. Inne osoby będą chciały dodatkowo wygospodarować miejsce do odpoczynku i relaksu.

Efektowne altany z drewna 

producent altanŚwietnym pomysłem na ciekawą aranżację działki lub ogrodu są drewniane altany. Nowoczesne drewniane konstrukcje mogą się znaleźć w dowolnym miejscu działki. Producent altan pozostawia do naszej dyspozycji wybór wielkości oraz sposobu konstrukcji. Bardzo często do wykonania altany wykorzystywane jest solidne drzewo świerkowe. Takie drewno jest frezowane, może być też malowane na różne kolory. W zależności od tego, jakie mamy oczekiwania względem drewnianej altany, może być to konstrukcja bardziej zabudowana lub o charakterze otwartym. Można też doprecyzować sposób wykonania połogi oraz zadaszenia. Bardzo ciekawie prezentują się ozdobne elementy boczne altany – nie tylko zwiększają stabilność całego projektu, stanowią też efektowny akcent w tej drewnianej konstrukcji. Funkcjonalne altany z drewna chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem, stwarzając doskonałe warunki do odpoczynku. Wewnątrz takiej altany można ustawić wygodne ławki ze stolikiem oraz inne meble ogrodowe, które nam odpowiadają. Drewniane altany wyglądają korzystnie w każdej przestrzeni działki czy ogrodu, wystarczy wybrać tylko odpowiedni rodzaj konstrukcji i kolorystykę.

Nowoczesne altany z drewna są bardzo funkcjonalne i nieskomplikowane w montażu. W ofertach producentów dostępne są różne warianty wykonania, dlatego zawsze można dopasować idealne rozwiązanie do określonej przestrzeni oraz oczekiwań użytkowników. A potem wystarczy już tylko upajać się czasem wolnym na powietrzu.

Close Menu