Profesjonalna zmywarka do naczyń

Profesjonalna zmywarka do naczyń

W dużej rodzinie jest zawsze sporo naczyń do mycia, które często zalegają w zlewozmywaku. Żeby temu zaradzić raz na zawsze, trzeba zainwestować w dobrą zmywarkę, która szybko i skutecznie umyje wszystkie naczynia i je nabłyszczy. 

Jak wyglądają zmywarki? 

zmywarka winterhalterIdąc do restauracji, zawsze dostajemy danie na nieskazitelnie czystych talerzach, a napoje w błyszczących szklankach. Jednak ich nikt ręcznie nie myje, bo byłoby to nieopłacalne. W lokalach gastronomicznych stosują profesjonalne zmywarki przemysłowe, które są stworzone do zadań specjalnych. Można w nich myć talerze, miseczki, szklanki, sztućce, a nawet butelki. Jedną z najlepszych na rynku jest zmywarka Winterhalter, która posiada innowacyjną technologię, która umożliwia skuteczne czyszczenie naczyń z każdych zabrudzeń. Dodatkowo są one nabłyszczone i nie znajdziemy na nich śladu zacieków. Marka Winterhalter jest znana na polskim rynku od wielu lat i cieszy się dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród właścicieli lokali gastronomicznych. Zmywarki posiadają funkcję wyparzania, która pozwala na dokładną dezynfekcję naczyń, filtr powierzchniowy i są sterowane elektronicznie, dzięki czemu ich obsługa jest bardzo prosta. Dwie pary ramion myjąco – płuczących pozwalają na dokładne mycie naczyń umieszczonych na górnych i dolnych koszykach. Jedyne o czym należy pamiętać stosując zmywarkę, to przed włożeniem szklanek, garnków, czy talerzy, trzeba je dokładnie oczyścić z resztek jedzenia, ponieważ może ono zatkać otwory odpływowe. 

Zmywarki najczęściej są podblatowe, ponieważ w takim ułożeniu najłatwiej do nich wsadzić i wyciągnąć z nich naczynia. Pracują wydajnie i ekonomicznie, ponieważ zużywają bardzo niewiele wody i prądu. Przemysłowe modele są nieco większe niż popularne, stosowane w domu.