Projekt wnętrza naszego domu

Projekt wnętrza naszego domu

W tym roku będziemy kończyć budowę naszego domu. Jesteśmy z mężem bardzo podekscytowani, bo od początku do końca powstaje ten dom według naszej indywidualnej wizji. Teraz czeka nas najprzyjemniejsza część budowy, a mianowicie aranżacja wnętrz. Chcieliśmy urządzić je bardzo elegancko i nowocześnie zarazem. Jednak z racji tego, że kompletnie się na tym temacie nie znamy, postanowiliśmy zatrudnić do pomocy znajomą projektantkę. To za jej pomocą dobraliśmy kolory, meble oraz dodatki. 

Profesjonalna aranżacja wnętrz

projekt wnętrzOd dziecka mieszkałam w bloku, dlatego marzył mi się zawsze prawdziwy, jednorodzinny dom z ogrodem. W tym roku w końcu się do takiego domu przeprowadzę. Po latach udało nam się z mężem odłożyć tyle pieniędzy, oraz wziąć pożyczkę, żeby móc wybudować dom naszych marzeń. Praktycznie całość jest już w trakcie wykańczania. Teraz czeka nas najprzyjemniejsza część, jaką niewątpliwie jest urządzanie poszczególnych pomieszczeń. Do pomocy zatrudniliśmy znajomą projektantkę, która przygotowała dla nas projekt wnętrz według naszych wskazówek. Dzięki temu, że do ogólnego zarysu projektu dołączona została wizualizacja, mogliśmy bez problemu, kolokwialnie mówiąc, zaklepać projekt i zabrać się do jego realizacji. Wiemy już dokładnie, w jakim kolorze będą poszczególne pomieszczenia, jakie podłogo zostaną położone, jakie meble wstawimy. Pozostanie jeszcze kwestia dekoracji, które mają bardzo istotne znaczenie do ostatecznego odbioru całego wnętrza. Usługi specjalistów w zakresie aranżacji wnętrz nie należą do najtańszych, jednak warto z nich korzystać. Mamy bowiem pewność, że nasz dom od a do z zaprojektowany jest zarówno funkcjonalnie, jaki i w pełni estetycznie. Profesjonalni projektanci dbają też o to, żeby doradzić nam najwyższej jakości rozwiązania, które albo pozwolą nam zaoszczędzić na rachunkach, albo, też, pozwolą nam cieszyć się różnymi sprzętami bez konieczności ich naprawy co jakiś czas. 

W końcu doczekałam się własnego domu jednorodzinnego. Teraz robię wszystko, żeby to spełnione marzeniem przybrało jak najlepszą formę. Dom zaprojektowany został przez firmę architektoniczną, wygląd wnętrz, zaś, pomogła nam ustalić nasza znajoma projektantka. Dzięki niej wiemy więc, jakich kolorów i materiałów użyć, jakie meble kupić oraz na jakich skupić się dodatkach.