Przewiewne kartony bez klap

Przewiewne kartony bez klap

Prowadzę swoje własne gospodarstwo, które odziedziczyłam po mojej ukochanej mamie. Choć w naszym ogrodzie posiadamy wiele roślin uprawnych, to jednak zdecydowanie najwięcej zarabiamy na malinach. Posiadamy bowiem kilkadziesiąt krzewów malinowych, które każdego roku wydają mnóstwo owoców. Z racji tego, że z czasem nie nadążaliśmy już ze zbieraniem malin, postanowiliśmy oferować dorywczą pracę w okresie letnim,która miała polegać na zbieraniu malin. Czynność tę bardzo ułatwiły nam tekturowe kartony oraz tace, w które postanowiliśmy się zaopatrzyć.

Możliwości kartonu bez klapy 

karton bez klap z GrójcaNa samym początku wręczaliśmy naszym pracownikom metalowe wiaderka, które finalnie okazały się jednak bardzo niepraktyczne. Miękkie, mięsiste maliny mają już bowiem to do siebie, że są one bardzo podatne na uszkodzenia oraz odparzenia. Metalowe wiaderka nie posiadały żadnych otworów, przez co cyrkulacja powietrza do wnętrza pojemnika była praktycznie niemożliwa. Brak dopływu świeżego powietrza latem skutkował tym, że maliny puszczały soki, odkształcały się i tym samym przemieniały się samoistnie w konfitury, a tego przecież nie chcieliśmy. Wybawieniem okazał się dla nas karton bez klap z Grójca, który pewnego dnia przyniósł nam na przetestowanie mój syn. Okazało się, że w tekturowych, lekkich kartonach można bez trudu wycinać dziury o określonym kształcie, które umożliwiają sprawną cyrkulację powietrza. Co najważniejsze jednak, kartony te były znacznie bardziej lekkie od metalowych wiaderek, które po kilkugodzinnej, fizycznej pracy mocno ciążyły w dłoniach. Sporym atutem owego produktu była również jego stosunkowo niska cena. Za solidne kartony oraz praktyczne tace mogliśmy zapłacić znacznie mniej, co bardzo nas ucieszyło, ponieważ dysponowaliśmy stosunkowo ograniczonym budżetem. 

Zakup kartonów pozytywnie odbił się na naszej działalności oraz zbiorach. Nasi pracownicy zaczęli pracować dzięki tej zmianie znacznie szybciej, co pozytywnie odbiło się na naszych finansach. Zakup tego typu opakowań polecam więc wszystkim tym, którzy silnie powiązani są z branżą spożywczą. Produkty te świetnie ułatwiają bowiem pracę, która staje się temu przyjemna. Jestem przekonana o tym, że kartony te świetnie sprawdzą się również podczas transportu delikatnych, podatnych na uszkodzenia owoców.