Sklep z okularami damskimi Tommy Hilfger

Sklep z okularami damskimi Tommy Hilfger

Od zawsze byłam gadżeciarą, czyli osobą lubiącą modne dodatki i akcesoria. Bardzo lubiłam posiadać dużą ilość pasków do spodni i sukienek oraz okularów przeciwsłonecznych czy apaszek i szali. Twierdziłam, że dodatki dodają uroku strojowi oraz są doskonałym jego uzupełnieniem. Aby czuć się dobrze w moich kreacjach, zawsze je uzupełniałam modnymi dodatkami.

Zakup okularów damskich Tommy Hilfiger

okulary damskie Tommy HilfigerAkcesoria i dodatki kupowałam przy każdej możliwej okazji, gdy cokolwiek ładnego wpadło mi w oko. Tak też się stało, gdy zobaczyłam na wystawie sklepowej okulary damskie Tommy Hilfiger, które były wyeksponowane w nowo-otwartym sklepie. Sklep znajdował się w samym centrum miasta przy głównej ulicy. Obok sąsiadował z moją ulubioną kawiarnią, gdzie wypalali najlepszą kawę w okolicy. Po drugiej stronie znajdował się sklep z odzieżą damską. Bardzo modną i markową zresztą,. Czasem zaglądałam do tego butiku, ale ceny zazwyczaj mnie przerastały. Wracając do tematu okularów damskich Tommy Hilfiger, zobaczyłam je na wystawie, więc musiałam wejść do tego sklepu. Był to cały sklep tej marki, także moje zadowolenie nie znało granic. To był pierwszy sklep Tommy Hilfiger w moim mieście. Nie muszę chyba dodawać, że to jedna z moich ulubionych marek. Zazwyczaj ich rzeczy i akcesoria kupowałam przez Internet, ale tym razem mogłam przymierzyć na miejscu w sklepie wszystko co tylko chciałam. Poprosiłam sprzedawczynię, aby podała mi okulary damskie marki Tommy Hilfiger na które zwróciłam uwagę. Gdy wzięłam je do ręki wiedziałam, że muszę je mieć. Okulary były piękne i bardzo w moim stylu. Były w białym kolorze i świetnie nadawały się do wielu letnich stylizacji. Białe oprawki od okularów Tommiego pasowałyby mi do mojego stroju kąpielowego i czarnego kapelusza. Cena okularów nie była wygórowana i było mnie na nie stać. Tym bardziej, że z okazji otwarcia sklepu każdy klient mógł liczyć na rabat, który był oferowany.

Byłam szczęśliwa, że trafiłam na ten sklep oraz, że mogłam cieszyć się nowym zakupem. Okulary były w moim guście i od razu je założyłam. Sierpniowe słońce mocno świeciło wprost w moją twarz, co sprawiało mi jeszcze większą radość. Okulary, który kupiłam świetnie się sprawdzały i posiadały wszystkie niezbędne filtry przeciwsłoneczne oraz polaryzację.