Sprawdzony i bezpieczny dermapen

Sprawdzony i bezpieczny dermapen

Statystyki pokazują, że z każdym rokiem rośnie liczba klientek salonów kosmetycznych. Kobiety coraz bardziej doceniają działanie profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych, które mają przeważnie intensywniejsze działanie niż domowe metody. W salonie możemy wykonać zabiegi na ciało i twarz z zastosowaniem nowoczesnych urządzeń wykorzystujących siłę automatycznego nakłuwania skóry.

Jakie jest działanie dermapenu?

intuicyjny dermapenOsoby, które wolą pielęgnację swojej skóry powierzyć profesjonalistom, mają do wyboru wiele zabiegów pielęgnacyjnych. Jedne z nich mają na celu złuszczenie skóry, odżywienie, ujędrnienie czy rozjaśnienie. Jednak są też takie zabiegi, które gwarantują kilka rezultatów za jednym zabiegiem. Intuicyjny dermapen jest urządzeniem, które może być stosowane na całym ciele, dzięki czemu jest ono uniwersalne. Wykonując nim zabieg na twarzy, możemy się pozbyć płytkich zmarszczek mimicznych, przebarwień, spłycić blizny czy ujędrnić skórę. Wykorzystując jego działanie na udach i pośladkach, można się skutecznie pozbyć cellulitu i rozstępów, z którymi walczy każda kobieta. Dermapen może być też wykorzystywany w walce z wypadaniem włosów, ponieważ nakłuwanie skóry głowy, pobudza w niej mikrokrążenie, a więc w naturalny sposób cebulki włosów będą lepiej odżywione. Zabieg trwa najczęściej kilkadziesiąt minut i składa się z trzech faz. Najpierw kosmetyczka oczyszcza twarz i nakłada żel chłodzący. Następnie wykonywane jest mikronakłuwanie skóry, którego efektem są niewielkie ranki, znacznie pobudzające procesy odnowy skóry. Ostatnim etapem jest ujędrnianie skóry, przez zastosowanie odpowiednich kosmetyków. Po zabiegu skóra jest wyjątkowo podatna na wchłanianie cennych składników z kremów, ser czy maseczek, więc kosmetyczka nakłada wybrany kosmetyk na rolowane miejsce. Dermapen jest całkowicie bezpiecznym i sprawdzonym środkiem.

Głównym celem działania dermapena jest zmobilizowanie skóry do wzmożonej produkcji nowych wiązań kolagenowych, które sprawiają, że skóra staje się bardziej jędrna i gładka. Urządzenie posiada jednorazowe końcówki z głowicą pokrytą igłami, dlatego jest on całkowicie higieniczny. Można z niego korzystać co kilka tygodni, ponieważ skóra musi mieć czas na skuteczną regenerację. Większość osób, efekty widzi już po pierwszym zastosowaniu.