Szkolenia z podatku PIT i CIT

Szkolenia z podatku PIT i CIT

Kursy i szkolenia dla księgowych to moja praca od wielu lat. Doskonale zdaję sobie sprawę, że wprowadzane w przepisach zmiany nie zawsze są jasne dla przedsiębiorców i osób sprawujących pieczę nad wydatkami. Sama jestem prawnikiem i ekonomistą z doświadczeniem i przyznam, że niektóre ustawy wzbudzają we mnie kontrowersje. W związku z tym dokładam wszelkich starań, aby organizowane kursy były w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających księgowych. 

Profesjonalne szkolenia z CIT 

szkolenie citPo opublikowaniu przez odpowiednie organy nowych przepisów potrzebuję od dwóch tygodni do nawet dwóch miesięcy na zorganizowanie pierwszego szkolenia. Wszystko zależy od tego, czy zmiany są znaczące oraz, czy pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości w ich interpretacji. Zdarza się, że ze względu na zdarzające się wątpliwości, musimy kierować pytania bezpośrednio do Ministerstwa Finansów. Kiedy wszystko jest już jasne zajmuję się opracowaniem zakresu szkolenia. Tutaj liczy się dla mnie to, aby szkolenie CIT lub PIT w jak największym stopniu odnosiło się do praktyki. Doskonale wiem, że osoby biorące udział w takich kursach są znacznie bardziej zadowolone, kiedy zapisy w prawie rozpatrujemy na konkretnych przypadkach. Wtedy wiedza lepiej kotwi się w pamięci, a jej wykorzystanie w pracy zawodowej nie stanowi większego problemu. Oprócz tego dużą wagę przykładam do pytań uczestników kursu. 

Zawsze tworzę listę pytań, które według mnie mogą pojawić się na szkoleniu. Dzięki temu jestem w stanie lepiej się na nie przygotować i wyczerpać dany temat. Zdarza się jednak, że któryś z uczestników zaskoczy mnie i poruszy zagadnienia odmienne od tych przeze mnie poruszanych. Na taką ewentualność zawsze mam przy sobie jednolite teksty ustaw i innych przepisów.