Tanie zabiegi endermologii w Łodzi

Tanie zabiegi endermologii w Łodzi

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej cieszą się coraz większą popularnością. Pozwalają w szybki i łatwy sposób osiągnąć zadowalające efekty estetyczne i odmładzające. Usuwają skutecznie i trwale niedoskonałości skóry wywołane mijającym czasem oraz czynnikami środowiskowymi. Wśród wielu zabiegów oferowanych przez gabinety kosmetyczne w Łodzi wykonywana jest również endermologia.

Innowacyjny endermomasaż na ciało

tania endermologia - ŁódźJest to zabieg modelujący sylwetkę i redukujący cellulit. Pozwala także uzyskać natychmiastowy lifting twarzy bez użycia skalpela. W wielu salonach medycyny estetycznej oferowana jest tania endermologia – Łódź zabieg gwarantuje w usługach renomowanych gabinetów kosmetycznych w bardzo atrakcyjnych cenach. Sam zabieg zaliczany jest do jednych z najnowszych i innowacyjnych metod poprawiania urody. Pozwala uzyskać szczupłą sylwetkę i sprężystą skórę w szybki i mało inwazyjny sposób. Poprawia jakość skóry nadając jej odpowiednie napięcie, likwiduje cellulit i wszelkie nierówności skóry. Endermologia intensywnie odmładza cerę. Pod wpływem endermomasażu fibroblasty rozpoczynają tworzenie nowych włókien kolagenowych i elastynowych, które są tkankami podporowymi skóry.Zostają pobudzone procesy biochemiczne i metaboliczne w tkankach głębokich skóry, a to pozwala wygładzić zmarszczki mimiczne, ujędrnić skórę nadając jej efekt naturalnego liftingu. W przypadku endermologii wykonywanej na skórę twarzy osiąga się zaskakujące efekty rozświetlenia i rozjaśnienia. Skóra jest lepiej dotleniona i unaczyniona, a cienie pod oczami zniwelowane. Pod wpływem masażu zlikwidowana jest opuchlizna i ewentualne zalegające toksyny w skórze. Intensywny masaż przyspiesza procesy metaboliczne, likwiduje złogi tłuszczowe i nadmiar wody. Endermologia poza usuwaniem cellulitu likwiduje również obrzęki nóg i stanowi skuteczną metodą profilaktyki żylaków i zakrzepów.

Pojedynczy zabieg trwa od 45 do 60 minut. Osoba ubierana jest w specjalny kombinezon, który pomaga uzyskać maksymalne efekty i łatwiejsze manewrowanie głowicą aparatu. Zabieg można wykonać na każdą część ciała. W celu osiągnięcia maksymalnych rezultatów zaleca się przeprowadzenie od 5 do 10 serii zabiegów z częstotliwością od 1 do 2 zabiegów w tygodniu. Endermologia to jeden z najbardziej skutecznych zabiegów likwidujących nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulit, obrzęki, a także spadek napięcia i sprężystości skóry.