Usta powiększone przez sprawdzoną kosmetyczkę

Usta powiększone przez sprawdzoną kosmetyczkę

 

Byłam ładną dziewczyną, tylko miałam wąskie usta. Zazdrościłam swoim koleżankom z pełnymi ustami i często swoje konturowałam w taki sposób, by je optycznie powiększyć. Dawało to krótki efekt i co chwilę musiałam poprawiać makijaż. Marzył mi się zabieg powiększania ust i obiecałam sobie, że jak będę pełnoletnia, to go wykonam. To był mój podstawowy cel do realizacji.

Lepszy wygląd dzięki powiększonym ustom

powiększanie ust w SzczeciniePo ukończeniu liceum od razu zabrałam się za szukanie pracy. Na studia jeszcze miałam czas a chciałam mieć własne pieniądze. W końcu zamierzałam powiększyć sobie usta i w pierwszej kolejności na ten właśnie zabieg zaczęłam odkładać pieniądze. Mój chłopak uważał, że jestem piękna, ale rozumiał mój kompleks i wspierał mnie w tym wszystkim, za co byłam mu wdzięczna. Kiedy już miałam jakieś wolne środki finansowe, to postanowiłam znaleźć salon kosmetyczny, który wykonywał powiększanie ust w Szczecinie i się zapisać. Znalazłam mnóstwo ofert a ceny także były mocno zróżnicowane. Przez to wszystko nie miałam pojęcia gdzie pójść. Powiększanie ust było poważną sprawą i musiała to zrobić osoba z doświadczeniem. Zaczęłam przeglądać fora internetowe, gdzie dziewczyny wypowiadały się na temat powiększania ust i często padała tam nazwa salonu, w którym pracowała sprawdzona kosmetyczka. Salon mieścił się w centrum Szczecina i od razu tam pojechałam, by omówić szczegóły. Rozmawiałam bezpośrednio z kosmetyczką, która zajmowała się powiększaniem ust i uzyskałam od niej wszystkie potrzebne mi informacje. Dzięki temu wiedziałam, że warto było się poddać temu zabiegowi. Umówiłam się na konkretny termin i miałam w tym czasie powiększone profesjonalnie usta. Wyglądałam tak pięknie, że nie mogłam się napatrzeć. Oczywiście mój chłopak od razu pochwalił mój wygląd i przyznał, że moja uroda znacznie poprawiła się dzięki pełniejszym ustom. Byłam szczęśliwa i zadowolona ze swojego wyglądu.

Nabrałam dużo więcej pewności siebie dzięki poprawie wyglądu i nawet zaczęłam nosić lepsze ubrania. Mój chłopak był dumny jak szedł ze mną na imprezę albo do restauracji, bo wielu mężczyzn zwracało na mnie uwagę. Zrealizowałam swoje marzenie i wiedziałam, że warto mieć cele i dążyć do ich realizacji. Dzięki temu człowiek mógł osiągnąć swojego szczęścia.