Wielkoformatowe wydruki w Łodzi

Wielkoformatowe wydruki w Łodzi

Reklama wielkoformatowa jest skuteczna jeśli umieścisz ją we właściwym miejscu, a także zadbasz o to, jak ona wygląda. W Łodzi jest wiele agencji poligraficznych zajmujących się wydrukiem takiej reklamy. Pamiętaj, że musi ona być wykonana zgodnie z przyjętymi zasadami, aby jej jakość naprawdę była wysoka. W tym przypadku nie jest konieczny tylko sprzęt do drukowania, ale także umiejętności operatora tego urządzenia. Nie można o tym zapominać pod żadnym pozorem.

Wydruki wielkoformatowe w agencjach

wydruki wielkoformatowe - ŁódźTworzenie takiego wydruku to kwestia wykorzystania sprzętu oraz umiejętności. Trzeba umieć to połączyć w jedną, spójną całość. Jeśli interesują Cię takie wydruki wielkoformatowe – Łódź to bardzo dobre miejsce do tego, by je zamówić. Po pierwsze, trzeba zadbać o to, aby projekt graficzny, który trafi do plotera solwentowego był zapisany w formacie bezstratnym. Najpopularniejszy jest PDF, do którego łatwo jest projekt wyeksportować. Ploter drukuje automatycznie, jednak trzeba kontrolować jakość wydruku, aby nie okazało się, że jest jakieś przesunięcie się kolorów lub pojawiało się plamy na grafice. Każdy wydruk musi zostać równo przycięty, a to zazwyczaj jest kwestia pracy ręcznej. Do tego dochodzi laminowanie. Pracownik poligrafii musi odpowiednio wyciąć laminat, z niewielkim zapasem po każdej stronie. Pomiędzy wydrukiem wielkoformatowym, a warstwą laminatu nie może znaleźć się powietrze, ponieważ będzie grozić to utratą estetyki. Takie wydruki laminuje się na zimno, dlatego wszystko zależy od pracy danego specjalisty. Trzeba odpowiednio obracać wał w laminatorze, aby nie zrobić tego zbyt szybko. Dzięki temu warstwa laminatu ochronnego na wydruku będzie niewidoczna, bez żadnych fałdek, ani innych uszkodzeń. Warto jest pamiętać o tym, aby wydruk zabezpieczyć przed transportem.

Wydruki wielkoformatowe są bardzo potrzebne w reklamie, ponieważ jest to nośnik reklamowy, który trafia do klientów niskim kosztem. Za umieszczenie reklamy w danym miejscu nie płaci się dużo, natomiast wiele osób ją widzi. Jeśli Twój billboard lub baner zostanie prawidłowo wykonany, nie będzie kłopotu z jego skutecznością. Pamiętaj o tym, że pracownicy agencji muszą prawidłowo podejść do zamówienia oraz wykonać wszystko dokładnie tak, jak trzeba to zrobić.

Close Menu