Wybór elektrycznego auta dla dziecka

Wybór elektrycznego auta dla dziecka

Kiedyś elektryczne zabawki nie były w zasięgu ludzi, ponieważ rynek był bardzo ubogi w asortyment dla dzieci. Teraz idąc do sklepu zabawkowego możemy mieć problem z dokonaniem wyboru najlepszego produktu dla dziecka, ponieważ jest ich tak dużo. Możemy kupić lalki, misie, rowerki, a nawet pojazdy napędzane elektryczne w formie samochodów czy motorów.

Jak wygląda elektryczny samochód dla malucha?

elektryczne auta dla dzieciMałe dzieci mogą się bawić niemalże wszystkim, gdyż nie mają wielkich wymagań. Im są starsze, tym bardziej mają określoną osobowość i już wiedzą co im się podoba, a co nie. Większość trzylatków marzy o pojeździe napędzanym na akumulator, ponieważ mogą się w nich poczuć jak dorosły. Jeżeli rodzice malca jeżdżą samochodem, to nic dziwnego, że i on chce tego spróbować. Elektryczne auta dla dzieci są dostępne w dobrych sklepach z zabawkami lub w sklepach internetowych, gdzie też znajdziemy ich największy wybór. Najczęściej są to samochody cabrio, terenowe lub motory czy traktory. Mają wydajny akumulator i najczęściej kilka silników, które zapewniają nieprzerwaną jazdę nawet przez kilka godzin. Pojazdy cabrio mają niskie zawieszenie, dzięki czemu dobrze się nimi jeździ po alejkach, chodnikach czy asfalcie. Natomiast terenowe pojazdy mają duże koła i wysoko ustawione zawieszenie, aby bez kłopotu pokonywały wszelkie nierówności terenu. Takim samochodem można jeździć także, kiedy na zewnątrz robi się ciemno, ponieważ jest wyposażony w światła led z przodu i z tyłu. Na kierownicy znajduje się klakson i kilka przycisków odpowiadających za wybieranie kierunku jazdy i wykonywania skrętów. W zestawie z pojazdem, otrzymuje się zdalnie sterowany pilot, który umożliwia rodzicom kierowanie maszyną, ładowarkę oraz instrukcję w języku polskim. Pojazdy, co najważniejsze, posiadają pasy bezpieczeństwa.

W sprzedaży znajdziemy samochody elektryczne dla jednego lub dwójki dzieci. Jeżeli mamy bliźniaki lub rodzeństwo w podobnym wieku, to z pewnością maluchy będą zachwycone z takiego prezentu. Jedynym problemem może być podjęcie decyzji kto będzie pojazdem kierował, bo posiada on tylko jedną kierownicę. Ich maksymalna prędkość to zaledwie od pięciu do dziesięciu kilometrów na godzinę, więc jest to bezpieczna jazda. Ceny pojazdów elektrycznych zaczynają się już od trzystu złotych.