Wykorzystanie artykułów dekoracyjnych kupionych w hurcie

Wykorzystanie artykułów dekoracyjnych kupionych w hurcie

Dla wielu florystów podstawowym narzędziem pracy są kwiaty. Tworzą z nich piękne bukiety na różne okazje. Aby jednak wyglądały okazale często decydują się na użycie dodatkowych materiałów. To one sprawiają, że bukiet staje się prawdziwym dziełem sztuki.

Bukiety z artykułami dekoracyjnymi w hurcie

artykuły dekoracyjne hurtOsoby które tworzą bukiety na różne okazje doskonale wiedzą jak ważną rolę pełnią kolorowe dodatki. Kwiaty obwiązane zwykłym sznurkiem nie wyglądają efektownie, dlatego kwiaciarnie zwykle są bogate w różnorodne ozdoby. Nawet jeśli jesteśmy amatorami i tylko od czasu do czasu wykonujemy stroiki i bukiety powinniśmy zaopatrzyć się w kilka z nich. Oprócz kokardek i wstążek często wykorzystują perełki oraz małe figurki na stojaku.  Ważną rolę pełnią również bibułki oraz kolorowe papiery. Bez względu jaką z nich wybierzemy musimy wziąć pod uwagę okazję, na jaką będą wręczane kwiaty i pasowały kolorystycznie do płatków kwiatów. Dodatki powinny podkreślić piękno kwiatów a nie dominować nad całym bukietem. Jeżeli nie jesteśmy pewni jaki kolor wybrać można wykorzystać te w odcieniach beżu, brązu lub zieleni. Są to neutralne kolory, które z pewnością będą dobrze wyglądać nawet przy bardzo kolorowej kompozycji. Na rynku dostępne są artykuły dekoracyjne hurt w bardzo dużym asortymencie. Warto więc śledzić najnowsze trendy i kupować podobne. Jeśli nie chcemy zamawiać dużo, bo bukiety robimy sporadycznie wystarczy, że zamówimy dodatki uniwersalne, które wykorzystamy przy każdej okazji. Warto pamiętać, że niewykorzystane możemy użyć również do wykonania świątecznych stroików lub udekorowania domu. Wszystko tylko zależy od naszej kreatywności.

Na ryku jest bardzo duży wybór artykułów, które pozwolą upiększyć nasze bukiety. Możemy z nich stworzyć również piękne dekoracje. Warto śledzić najnowsze trendy i inspirować się nimi. Wtedy nasze kompozycje będą wyglądały jak z prawdziwej kwiaciarni.