Zalety glitterboxów

Zalety glitterboxów

Często zastanawiamy się nad tym, w jakim pudełku podarować prezent, czy w czym postawić na szafce kosmetyki i różne drobnostki. Ma to być pudełko, które będzie pasowało do wystroju ale i będzie praktyczne. Takie pudełko jest również świetnym pomysłem na zapakowanie prezentu.

Jak zrobić ozdobne glitterboxy?

gitterboxPudełko, w którym będziemy trzymać różnorodne drobnostki, na przykład pamiątki przywiezione z wakacji możemy zrobić samemu. Będzie to doskonała ozdoba w naszym mieszkaniu. Jest to ozdoba bardzo prosta do zrobienia- wystarczy, że mamy pudełko- drewniane lub nawet kartonowe, które oklejamy tkaniną, czy tworzywem, w zależności od tego, jaki pojemnik chcemy. Tym właśnie cechuje się gitterbox– prostotą w wykonaniu a efektywnością. Glitterbox jest świetnym pomysłem na przykład na weselach- kiedy chcemy postawić w pudełeczku upominki dla gości lub zrobić malutkie pojemniczki, w których włożymy drobny upominek. Niby jest to prosty prezencik a jednak rzecz, która jest zrobiona własnoręcznie i na którą poświęcamy czas, jest cenniejsza niż coś, na co wydamy dużo pieniędzy. Glitterboxy są również świetnym pomysłem dla przyszłej panny młodej od świadkowej czy druhen. W takie pudełko można włożyć wiele drobnostek związanych ze wspomnieniami z dawnych czasów oraz małe upominki pomocne w dzień ślubu. Pomysłów na zrobienie ozdobnych pudełeczek jest bardzo dużo. Również wiele jest okazji, w których możemy je komuś podarować. Możemy również kupić gotowe pudełka, ale zrobienie ich daje dużo większą satysfakcję.

Ozdobne pudełka są najlepszym pomysłem dla każdego- zarówno do zapakowania prezentu, zamiast ozdobnej torebki ale i samo pudełko będzie pomysłem na prezent. Osoba obdarowana może schować do niego swoje drobiazgi i mieć świetną pamiątkę.