Zamiast wynajmować biuro lepiej wynająć kontener

Zamiast wynajmować biuro lepiej wynająć kontener

Kiedy zakłada się swoją firmę i będzie się w swojej działalności obsługiwać klientów to warto od razu zadbać o kwestie związane z miejscem spotkań ze swoimi klientami. Najczęściej jest tak, że nowo zakładane firmy od razu wynajmują lokale i powierzchnie biurowe bardzo często zapominając o tym, że w pierwszym okresie prowadzenia działalności powinno się raczej szukać wszędzie oszczędności. I zamiast biura w dużym centrum biznesowym można sobie wynająć kontener, który będzie z powodzeniem pełnił tą funkcję.

Nowoczesne kontenery biurowe prosto z wypożyczalni

okoliczna wypożyczalnia kontenerówDlaczego warto wziąć pod uwagę takie rozwiązanie jak kontener biurowy zamiast biura w biurowcu? Przede wszystkim ze względu na koszty tego rozwiązania. Nowoczesne i profesjonalnie wyposażone kontenery biurowe wynajmiemy za kilkaset złotych miesięcznie. Mogą one mieć powierzchnię nawet do trzydziestu metrów kwadratowych. Praktycznie każda okoliczna wypożyczalnia kontenerów oferuje je w pełni wyposażone według indywidualnych potrzeb klienta. Poza tym taki kontener ma ogromną zaletę, bo może być dostarczony w dowolne miejsce w kraju. Jego postawienie jest legalne bez żadnych pozwoleń, bo nie jest to żadna budowa fundamentowa. Można wynająć taki kontener biurowy z wyposażeniem i jego dostarczeniem i postawić sobie go nawet na swojej posesji. Każdy najmujący ma w tym zakresie pełną dowolność. Oczywiście takie kontenery najlepiej jest wynajmować w jakiejś okolicznej firmie, ze względu na niskie koszty jego transportu. Do transportu takich mobilnych pomieszczeń biurowych używa się specjalnych pojazdów ciężarowych wyposażonych w dźwig. O transport klienci martwić się nie muszą, bo zajmują się tym firmy, które je wynajmują. Wystarczy jedynie wskazać konkretne miejsce, pod które kontener ma zostać dostarczony. Naprawdę warto przemyśleć to rozwiązanie w kontekście firm zaczynających swoją działalność.

Zamiast wynajmowania powierzchni biurowej może lepiej wynająć sobie w pełni urządzony i wyposażony kontener biurowy? Można sobie zażyczyć wersję z klimatyzacją, co latem jest oczywiście niezbędne. Wynajmowaniem kontenerów zajmują się firmy, które je skupują i odnawiają. Można również skorzystać z oferty producentów kontenerów, przy czym wówczas wynajmujemy całkowicie nowe pomieszczenie mobilne.