Na swojej stronie zamieszczam śmieszne animacje 3d

Na swojej stronie zamieszczam śmieszne animacje 3d

Świat się tak szybko zmienia, że człowiek ledwo nadąża za obowiązującymi trendami. Zmienia się dosłownie wszystko, a najszybciej do przodu pędzi technologia w branży reklamowej. Wiem to dokładnie, bo sam zajmuje się reklamowaniem swojej firmy w internecie. Dekadę temu wystarczyło mieć dobrą stronę internetową. Potem trzeba było ją pozycjonować. Następnie pojawiły się nowoczesne aplikacje i trzeba było dostosować stronę do aplikacji mobilnych. A dzisiaj trzeba być maksymalnie kreatywnym.

Zaprzyjaźnione studio tworzy trójwymiarowe animacje

najlepsze animacje 3dProwadzenie marketingu internetowego w dzisiejszych czasach możliwe jest tylko wówczas, kiedy zatrudni się do tego jakąś agencję interaktywną. Od początku samodzielnie zajmuję się reklamą swojej firmy w internecie, ale może doprecyzuję, że ja to tylko nadzoruję. Nie jestem informatykiem, programistą czy specjalistą od grafiki, więc przygotowanie wszystkich swoich pomysłów zlecam agencji interaktywnej, z którą współpracuję od lat. Mam też swoje zaprzyjaźnione studio graficzne, które tworzy najlepsze animacje 3d jakie tylko można sobie wyobrazić. I tak kiedyś wyszło, że odwiedziłem moich znajomych grafików, gdy pracowali nad jakąś mega ciekawą animacją reklamową dla jednej z bardzo znanych firm. I tak mi się spodobały te animowane reklamy, że zamówiłem u nich projekty na swoją stronę i dla swojej firmy. Wszystko, co jest na mojej stronie, jest w koncepcji humorystycznej. Ma być wesoło i śmiesznie i takie właśnie są moje animacje reklamowe. Jak tylko stworzymy jakiś projekt to od razu udostępniam go na wszystkich kanałach i we wszystkich mediach społecznościowych, które wykorzystuje do swojej reklamy. Lubię sam wszystko nadzorować i wymyślać różne koncepcje, ale skuteczne reklamowanie się nie byłoby możliwe gdyby nie profesjonaliści, z którymi współpracuję.

Pomysł na reklamowanie swojej firmy poprzez śmieszne animacje wpadł mi go głowy zupełnie przypadkowo. Kiedy już zakiełkował w mojej głowie taki właśnie pomysł to postanowiłem od razu wcielić go w życie. Myślę, że fani moich mediów społecznościowych czekają na kolejne filmy animowane, które tworzą pewną kompletną historię. Dzięki temu wszyscy śledzą moje profile, a ja mogę im przekazywać informacje o produktach oferowanych przez moją firmę.