Statuetka nagrodą za wygraną

Statuetka nagrodą za wygraną

W dzisiejszych czasach, kiedy to rozwój technologii potrafi mieć na człowieka mocno rozleniwiający wpływ, jak nigdy wcześniej musimy mocno promować aktywny tryb życia. I udaje nam się to coraz lepiej. Coraz więcej osób, bowiem, i to będących w różnym wieku, zaczyna w wolnym czasie uprawiać dla przyjemności oraz zdrowia różnego rodzaju dyscypliny. Co ważne, zachęcane są do tego również dzieci. Rodzice zapisują je na różne zajęcia, a szkoły dbają o to, żeby promować ruch wśród uczniów.

Statuetki dla dzieci

statuetka na zamówienieWszyscy jesteśmy w dzisiejszych czasach narażeni na uzależnienie od różnego rodzaju sprzętów elektronicznych. Mocno przyczyniają się do tego Internet, głównie przez media społecznościowe, a także gry komputerowe, które szczególnie wciągają najmłodszych. Dlatego tak ważne jest to, żeby przypominać zarówno sobie, jak i naszym dzieciom, jak ważny jest dla człowieka ruch fizyczny. I to nie tylko ze względu na naszą kondycję fizyczną, ale też ze względu na naszą psychikę. W wielu szkołach regularnie odbywają się różnego rodzaju zawody sportowe. Organizowane są często całe turnieje międzyszkolne. Żeby dzieci wzięły sobie takie zawody na poważnie, bardzo profesjonalna jest ich oprawa. Zwycięzcy poszczególnych rywalizacji otrzymują specjalne medale oraz puchary. Bardzo dobrze sprawdza się w tym przypadku statuetka na zamówienie, którą szkoła zamawia wcześniej w specjalnej firmie. Takie statuetki mają rozmaite, bardzo atrakcyjne kształty, nawiązujące do konkretnej dyscypliny. Wykonuje się na nich specjalne grawery, które upamiętniają dane wydarzenie. W zależności od tego, z czego dane statuetki są wykonane, ich ceny wahają się od kilkudziesięciu, aż do kilkuset złotych. Dla dzieci zamawia się zazwyczaj te tańsze egzemplarze, które i tak prezentują się bardzo atrakcyjnie i sprawiają dzieciom dużo radości.

Szkoły w coraz bardziej kreatywny sposób zachęcają swoich uczniów do uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportowych. Jednym z nich jest organizacja rywalizacji sportowej, w postaci turniejów, często międzyszkolnych. Dla wielu dzieci są to prestiżowe zawody, po których dostaje się specjalne statuetki. Szkoły zamawiają je w specjalnych firmach lub kupują gotowe w hurtowniach. Plusem jest to, że na takich statuetkach można wykonać grawer.