W domu używamy teraz materacy antybakteryjnych

W domu używamy teraz materacy antybakteryjnych

Kilka tygodni temu postanowiliśmy wraz z żoną przeprowadzić istną rewolucję. Stwierdziliśmy, że na naszym łóżku i łóżku w pokoju naszego synka osiadają wszelkie możliwe roztocza i bakterie. To samo sądziliśmy o łóżku dla gości, dla których mamy dodatkową sypialnię. Nie trzeba oglądać łóżka pod mikroskopem, żeby wiedzieć jak wiele osiada na nim różnego rodzaju bakterii. Dlatego właśnie zrobiliśmy w naszym domu takie sypialniane rewolucje.

Wymieniliśmy każdy materac na antybakteryjny

termoelastyczne materace antybakteryjneRewolucja w naszym domu była bardzo prosta i trwała całe dwa dni. W pierwszym dniu udaliśmy się do najlepszego w mieście sklepu z materacami. Jest w naszym mieście takie – można powiedzieć bardzo profesjonalne  – studio wygodnego snu. Zamówiliśmy trzy materace – do każdego łóżka z osobna. Wszystkie trzy materace mają właściwości antybakteryjne. Działają one po prostu odpychająco na kurze, roztocza i wszystkie możliwe rodzaje bakterii. Do naszej sypialni zafundowaliśmy sobie z żoną odrobinę luksusu. Kupiliśmy sobie najdroższe i najlepsze termoelastyczne materace antybakteryjne. Mamy łóżko w sypialni na dwa materace, więc musieliśmy kupić sobie cały komplet. No to w sumie kupiliśmy cztery te materace, bo jakby nie patrzeć to do naszej sypialni potrzebne były dwa. Materace, które kupiliśmy, mają doskonałe właściwości kształtujące swoją powierzchnię. Materace są termoelastyczne, co oznacza, że dopasowują się do kształtu ciała dzięki ciepłu, jakie emitujemy, kiedy na nich śpimy. Po zakupieniu materacy i ustaleniu ich dostawy na dzień kolejny, mogliśmy przystąpić do kolejnego etapu naszych sypialnianych rewolucji. Kolejny etap miał miejsce zaraz po przebudzeniu się następnego dnia. Polegał on na tym, że wziąłem stare materace i wyrzuciłem je na śmietnik. Trochę zaryzykowałem, ale na szczęście dostawa nowych materacy przybyła w umówionym terminie.

Odkąd śpimy na materacach antybakteryjnych to nie narzekamy na żadne dolegliwości zdrowotne. Doskonale się wysypiamy, a co najważniejsze to nasz synek przestał rano kaszleć. W naszej sypialni na materacu śpi się doskonale. Bardzo łatwo można też zauważyć to jak działa termoelastyczność materaca. Czuć to, że materac dopasowuje się do kształtu ciała. Leżąc chwilę w jednej pozycji można mieć wrażenie, że materac układa się idealnie pod Nami.